Wyposażenie

Konsola klienta jest jednym z elementów systemu Kronos NET, udostępnianym naszym klientom w celu zwiększenia bezpieczeństwa ich obiektów oraz poprawy wygody korzystania z naszych usług.


Jest to niewielka aplikacja instalowana na komputerze klienta. Przy jej użyciu można się zalogować na nasz serwer. Posiadamy także konsole na smartfony z systemem iOS lub Android.

Nasze Patrole Interwencyjne są wyposażone w smartfony lub tablety ze specjalną aplikacją do cyfrowej komunikacji ze Stacją Monitorowania.

W przypadku alarmu operator Stacji jednym kliknięciem powoduje wysłanie do patrolu cyfrowej informacji, zawierającej:

Pojazdy naszych patroli interwencyjnych są wyposażone w system lokalizacji działający na bazie GPS. Operator Stacji Monitorowania widzi na mapie cyfrowej aktualne położenie wszystkich patroli.

Kiedy klient dzwoni do Stacji Monitorowania, jeżeli tylko numer jego telefonu jest w naszej bazie danych, na ekranie komputera operatora pojawiają się dane:

Coraz więcej firm i osób prywatnych posiada w swych obiektach kamery telewizji obserwacyjnej (CCTV). Czasem jest to tylko jedna kamera, czasem bardzo rozbudowany system. W większości przypadków system taki może być podłączony do internetu. Jego właściciel ma wówczas możliwość oglądania swojego obiektu z dowolnego miejsca na Ziemi (oczywiście o ile jest tam internet).

 

Zasięg działania Monitoringu Łódzkiego™

Mapa zasięgu

 

 
 

KLIENT INDYWIDUALNY

Profesjonalna ochrona domów, mieszkań i rezydencji. Monitoring osobisty.

 

KLIENT BIZNESOWY

Oferujemy pakiety usług w wielu wariantach. Na pewno znajdziemy rozwiązanie jakiego potrzebujesz.

 

AGENCJA OCHRONY

Mamy bardzo ciekawe propozycje współpracy i/lub podwykonawstwa usług.

 

INSTALATOR SYSTEMÓW

Rozszerzenie możliwości instalatora.

Początek strony