Firmy tworzące Monitoring Łódzki™ są na tyle małe, że liczy się dla nas każdy klient. Zależy nam na zadowoleniu każdego klienta. Można powiedzieć, że znamy każdego klienta. W przypadku problemów zajmiemy się każdym klientem. Dyrektor firmy jest do dyspozycji klienta, a w razie potrzeby klient może spotkać się z Prezesem firmy, z którą ma podpisaną umowę, a przynajmniej porozmawiać przez telefon.

Tworząc wspólną działalność w ramach Monitoringu Łódzkiego każda z frim zachowała jednocześnie swoja odrębność. Każda jest niezależnie zarządzana. Każda odpowiada za wykonywanie usług wobec swoich klientów.

Łącząc się zachowaliśmy wszystkie zalety małych firm.

Nie grozi nam coś, co nazywamy umownie "kompleksem wielkich firm", a co cechuje niektóre z tych wielkich firm, które może i czasem są tańsze od nas.

Ten kompleks to między innymi brak indywidualnego traktowania każdego klienta - klient jest traktowany jako kolejna pozycja w rejestrze. Tam nikomu naprawdę nie zależy na zadowoleniu pojedynczego klienta. Liczy się tylko "ilość sztuk". Nikogo tak naprawdę nie obchodzi, czy klient zostanie dobrze obsłużony, czy z jego obiektu docierają prawidłowo sygnały, i czy w ogóle jest podłączony. Ważne żeby tylko zapłacił za fakturę.

W przypadku problemu czy reklamacji klient może jedynie połączyć się z infolinią. Po dłuższym okresie oczekiwania na rozmowę, miła pani powie mu, że od niej w zasadzie nic nie zależy i w czym jeszcze może pomóc. Można do niej mówić obojętnie co, a ona miłym głosem odpowie, że nie może nic na to poradzić. Załatwić się z nią prawie nic nie da.

Handlowiec, z którym się podpisywało umowę i który dużo naobiecywał, już nie pracuje.

O rozmowie telefonicznej z dyrektorem można co najwyżej pomarzyć.

Prezes to bliżej nieokreślona istota, której nawet szeregowy pracownik tamtej firmy nie zna i która egzystuje gdzieś wysoko w obłokach - dla klienta jest on absolutnie nieosiągalny (no chyba , że klient ten jest równie ważnym Prezesem).

W wielkich firmach klient jest często pozostawiony sam sobie i zupełnie bezsilny.

 

 

Zasięg działania Monitoringu Łódzkiego™

Mapa zasięgu

 

 
 

KLIENT INDYWIDUALNY

Profesjonalna ochrona domów, mieszkań i rezydencji. Monitoring osobisty.

 

KLIENT BIZNESOWY

Oferujemy pakiety usług w wielu wariantach. Na pewno znajdziemy rozwiązanie jakiego potrzebujesz.

 

AGENCJA OCHRONY

Mamy bardzo ciekawe propozycje współpracy i/lub podwykonawstwa usług.

 

INSTALATOR SYSTEMÓW

Rozszerzenie możliwości instalatora.

Początek strony