Monitoring Łódzki™ to firmy w całości prawdziwie łódzkie. Nie jesteśmy firmami z Warszawy, Katowic czy Wrocławia, ani też ogólnopolskimi, ani tym bardziej zagranicznymi. My - właściciele i pracownicy firm - mieszkamy w Łodzi. Zarobione przez nas pieniądze wydajemy głównie tutaj - w Łodzi. Podatki płacimy tutaj - w Łodzi.

Dlatego też, jeżeli żyjesz i zarabiasz w Łodzi - to prędzej czy później część z wydanych na nasze usługi pieniędzy wróci do Ciebie w jakiejś formie.

Ktoś z nas coś u Ciebie kupi lub w jakiś inny sposób wyda u Ciebie pieniądze. Część z płaconych przez nas podatków pójdzie na rozwój naszego miasta. Im więcej pieniędzy pozostanie w Łodzi tym więcej i Ty masz okazję zarobić.

To nic innego jak patriotyzm lokalny. Promujmy lokalne firmy. Popierajmy się nawzajem. Kiedy mamy wybór - zawsze wybierzmy ofertę lokalnej firmy (oczywiście jeżeli spełnia ona nasze wymagania).

Daj zarobić nam, a my damy zarobić Tobie.

Jeżeli jednak wydasz te pieniądze zamiast u nas w firmie, której centrala mieści się na przykład w Warszawie czy za granicą, na pewno nawet najmniejsza część z nich nie wróci nigdy w żadnej postaci.

 

Zasięg działania Monitoringu Łódzkiego™

Mapa zasięgu

 

 
 

KLIENT INDYWIDUALNY

Profesjonalna ochrona domów, mieszkań i rezydencji. Monitoring osobisty.

 

KLIENT BIZNESOWY

Oferujemy pakiety usług w wielu wariantach. Na pewno znajdziemy rozwiązanie jakiego potrzebujesz.

 

AGENCJA OCHRONY

Mamy bardzo ciekawe propozycje współpracy i/lub podwykonawstwa usług.

 

INSTALATOR SYSTEMÓW

Rozszerzenie możliwości instalatora.

Początek strony