Jako grupa firm jesteśmy na tyle duzi, że bez problemu możemy sprostać przyjętym na siebie zobowiązaniom wobec klientów. Mamy wystarczające zasoby sprzętowe i odpowiednią ilość dobrze wyszkolonych ludzi, aby dobrze wykonywać usługi. Stać nas na dokonywanie potrzebnych do tego inwestycji.

Małym firmom (takim, jak być może każda z firm tworzących Monitoring Łódzki™ z osobna) często brakuje ludzi, sprzętu, wiedzy lub doświadczenia czy pieniędzy na to, żeby wykonywać usługi na najwyższym poziomie.

Małej firmy nie stać na wyposażenie Stacji Monitorowania w najnowocześniejszy sprzęt i oprogramowanie, które gwarantują odbieranie sygnałów alarmowych z obiektów bez przerwy oraz obsługę klienta na odpowiednim poziomie.

Małych firm nie stać na zatrudnianie więcej niż jednego operatora stacji monitorowania na zmianie - a przecież człowiek musi czasem coś zjeść czy wyjść do toalety - i jeżeli właśnie wtedy wystąpi alarm to może on zostać nie obsłużony, lub obsłużony z opóźnieniem.

Małych firm nie stać na utrzymywanie odpowiedniej ilości patroli interwencyjnych. Często mają jeden lub dwa patrole na całą Łódź - a to nie wystarcza.

Jednak połączenie zasobów kilku firm i dobrej organizacji współpracy powoduje, że te problemy znikają. Nic nie tracąc z zalet małej firmy można zyskać zalety i możliwości dużej firmy.

 

 

Zasięg działania Monitoringu Łódzkiego™

Mapa zasięgu

 

 
 

KLIENT INDYWIDUALNY

Profesjonalna ochrona domów, mieszkań i rezydencji. Monitoring osobisty.

 

KLIENT BIZNESOWY

Oferujemy pakiety usług w wielu wariantach. Na pewno znajdziemy rozwiązanie jakiego potrzebujesz.

 

AGENCJA OCHRONY

Mamy bardzo ciekawe propozycje współpracy i/lub podwykonawstwa usług.

 

INSTALATOR SYSTEMÓW

Rozszerzenie możliwości instalatora.

Początek strony