Monitoring Łódzki™

to wspólne działanie wielu istniejących od dawna na rynku ochrony firm z rejonu Łodzi i województwa łódzkiego. To współpraca dla Waszego bezpieczeństwa.

Monitoring Łódzki

Porozumienie Monitoring Łódzki™ zawiązało się w 2009, a rozpoczęło działalność w 2010 roku. To dopiero kilka lat, jednak większość firm tworzących Monitoring Łódzki™ działa na rynku już od ponad 20-25 lat!

Działamy na terenie miasta Łodzi i w sporej części województwa łódzkiego. Dlatego też nasze logo oparte jest na mapie województwa łódzkiego.

Naszym celem jest znaczna poprawa jakości wykonywanych usług oraz bezpieczeństwa chronionych obiektów bez niepotrzebnego zwiększania kosztów.

Poszerzenie i pogłębienie współpracy, przemyślana organizacja współdziałania, znacznie lepsze wykorzystanie zasobów sprzętowych i osobowych oraz zastosowanie najnowocześniejszych technologii pozwoliło na sprawniejsze i bardziej niezawodne niż dotychczas monitorowanie oraz szybsze dojazdy patroli interwencyjnych.

Wszystkie obiekty są monitorowane przez doświadczoną, doskonale wyposażoną Stację Monitorowania Alarmów firmy Electronics Box, która działa już od 1995 roku !

Dojazdy interwencyjne do chronionych obiektów wykonują we współpracy patrole pozostałych firm uczestniczących w Porozumieniu Monitoring Łódzki™. Zwykle wysyłany jest patrol, który w danym momencie znajduje się najbliżej - a mamy cały czas podgląd na jego aktualną pozycję (dzięki GPS).

Porozumienie Monitoring Łódzki™ nie zawiera umów na ochronę bezpośrednio z końcowymi klientami. Klienci podpisują umowę z jedną z firm tworzących Monitoring Łódzki™. Ta firma odpowiada wobec klienta za wykonanie usługi i z tą firmą klient się rozlicza. Natomiast faktyczna usługa wykonywana jest przy współpracy wszystkich firm.

Nazwa "Monitoring Łódzki" oraz logo są prawnie zastrzeżonymi znakami towarowymi.

 

Zasięg działania Monitoringu Łódzkiego™

Mapa zasięgu

 

 
 

KLIENT INDYWIDUALNY

Profesjonalna ochrona domów, mieszkań i rezydencji. Monitoring osobisty.

 

KLIENT BIZNESOWY

Oferujemy pakiety usług w wielu wariantach. Na pewno znajdziemy rozwiązanie jakiego potrzebujesz.

 

AGENCJA OCHRONY

Mamy bardzo ciekawe propozycje współpracy i/lub podwykonawstwa usług.

 

INSTALATOR SYSTEMÓW

Rozszerzenie możliwości instalatora.

Początek strony